Skip to main content

Sinds we ons nieuwe platform een maand geleden lanceerden, zijn er ontzettend veel nieuwe zakelijke fietsers op pedalpact.cc bijgekomen. In een maand hebben zich zo’n honderd leden aangemeld! Het totaalaantal bedraagt nu zo’n 250 gelijkgestemden, waarmee je op de fiets op pad kunt. Daarmee is pedalpact.cc nu al de grootste zakelijke wielercommunity van Nederland. En we groeien hard, dus dat belooft veel kansen voor onze leden in de toekomst. Meld je daarom nu aan: registreren is voorlopig gratis.

Ga naar de pedalpact.cc web-app

Ontdek netwerkritten
via pedalpact.cc

Gratis account aanmaken

Al een account? Login

pedalpact.cc op Strava

Strava
Join onze club

Log in op de web app

Ontdek netwerkritten
Registreer je tijdelijk gratis

pedalpact.cc op Strava

Join onze Strava Club
pedalpact.cc op Strava

Plan je rit via pedalpact.cc, lekker laagdrempelig

We doen ons best het de zakelijke fietser zo makkelijk mogelijk te maken. Met een paar kliks plan je zelf een zakelijke fietsrit via pedalpact.cc. Je bepaalt zelf wanneer, waar en met wie. Je kunt namelijk gemakkelijk zakelijk interessante connecties uitnodigen voor je rit, zowel binnen als buiten pedalpact.cc.

Meld je nu tijdelijk gratis aan

Op naar 1000 zakelijke fietsers

We zijn blij met alle fietsers die zich al aangemeld hebben. Maar we willen natuurlijk graag dat onze zakelijke wielercommunity nog véél groter wordt. We hopen volgend jaar 1000 zakelijke fietsers op ons platform te hebben. Dat is een mooie basis om vrij, maar effectief te netwerken op de fiets.

Lid worden? Nu tijdelijk gratis

Om onze community zo snel mogelijk te laten groeien, is het lidmaatschap van pedalpact.cc voorlopig nog gratis. Doe er dus je voordeel mee! Het duurt nog even voordat we overstappen op betaalde abonnementen. Natuurlijk krijg je dat ruim van tevoren te weten. Bovendien krijgen alle bestaande leden tegen die tijd een mooie aanbieding.

Meld je nu tijdelijk gratis aan

Wat wil jij graag in pedalpact.cc terugzien? Laat het ons weten

We ontwikkelen pedalpact.cc voor jou. Laat ons dus vooral weten wat je van pedalpact.cc vindt. We zijn ook erg benieuwd naar je ideeën. Stuur een e-mail.